Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Close
ja: 閉じる

en: About
ja: アバウト

en: Landscape
ja: 風景

en: Portrait
ja: 顔写真

en: Uses
ja: 機能

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
ja: スタイル名には、英小文字・数字・アンダーライン(_)・ハイフン(-)のみを利用ください。

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
