Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე
