Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Close
lt: Uždaryti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Weight for @title
lt: @title svoris
