Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Close
mr: बंद
