Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
