Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Show in list
pl: Wyświetl w liście

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Close
pl: Zamknij

en: About
pl: O stronie

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Uses
pl: Używa

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
pl: Nazwy stylów mogą składać się wyłącznie z małych liter, znaków podkreślenia (_) i myślnika (-).

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
