Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: About
sq: Informacione

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
