Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Close
ta: மூடு

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
