Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Close
te: మూసివేయి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
