Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
