Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: About
br: Diwar-benn
