Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Close
ca: Tanca

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
ca: Useu només caràcters alfanumèrics en minúscules, guions baixos (_) i guions (-) pels noms d'estils.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
