Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Close
cs: Zavřít

en: About
cs: Popis

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Uses
cs: Použití

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
cs: Pro názvy stylů použijte pouze malá písmena, čísla, podtžítka (_) a pomlčky (-).

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
