Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Dimensions
cy: Dimensiynau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Close
cy: Yn agos

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun
