Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Close
eu: Itxi

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
