Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Close
gl: Pechar

en: About
gl: Información

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Uses
gl: Usos

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
gl: Por favor, para os nomes de estilos, use só caracteres alfanuméricos, guións baixos (_) e normais (-).

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
