Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Close
id: Tutup

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
id: Harap hanya gunakan karakter alfanumerik, huruf kecil, garis bawah (_), dan tanda hubung (-) untuk nama gaya.

en: Weight for @title
id: Bobot @title
