Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: About
jv: Ngenani

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
jv: Kula suwun namung nggunakaké karakter huruf cilik, angka, garis ngisor (_), lan tandha hubung (-).

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
