Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Close
km: បិទ

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
km: សូម​ប្រើ​តែ​សញ្ញា​អក្សរ​ក្រម​លេខ​ជា​អក្សរ​តូច សញ្ញា (_) និង​សញ្ញា (-) ​សម្រាប់​ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
