Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Landscape
kn: ಪ್ರಕೃತಿ ದೃಶ್ಯ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ
