Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Close
nl: Sluiten

en: About
nl: Over

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
nl: Gebruik alleen kleine letters en cijfers, onderstrepingstekens (_) en koppeltekens (-) voor de naam van de stijl.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
