Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Close
ps: تړل

en: About
ps: په اړه
