Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Close
ro: Închideți

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
