Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Close
se: Gidde

en: About
se: Birra
