Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Close
sk: Zatvoriť

en: About
sk: Informácie o

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Uses
sk: Používa

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
sk: Prosím, použite len malé alfanumerické znaky, podčiarkovníky (_) a pomlčky (-) pre názvy štýlov.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
