Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Close
th: ปิด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
