Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Show in list
tr: Listede göster

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Close
tr: Kapat

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
tr: Lütfen stil adları için yalnızca küçük alfasayısal karakterler, alt çizgi (_), ve kısa çizgileri (-) kullanın.

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
