Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Close
vi: Đóng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
vi: Xin chỉ dùng các chữ cái viết thường và chữ số, dấu gạch dưới (_) và dấu gạch ngang (-) để đặt tên kiểu dáng ảnh.

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
