Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Close
az: Bağlı

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
