Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
bo: བཟོ་ལྟའི་མིང་ལ་དབྱིན་ཡིག་ཆུང་བྲིས་དང་འོག་ཐིག འཕྲེད་ཐིག་ཁོ་ན་སྤྱོད་རོགས།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
