Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Save
es: Guardar

en: Dimensions
es: Dimensiones

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Close
es: Cerrar

en: About
es: Acerca de

en: Landscape
es: Apaisado

en: Portrait
es: Vertical

en: Uses
es: Usos

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
es: Por favor, para los nombres de estilos, use sólo caracteres alfanuméricos, guiones bajos (_) y normales (-).

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Preview page layout
es: Previsualización del layout de la página

en: Change orientation
es: Cambiar orientación
