Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Close
et: Sulge

en: About
et: Programmist

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Uses
et: Kasutab

en: Weight for @title
et: @title kaal
