Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Close
hu: Bezár

en: About
hu: Leírás

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Uses
hu: Használat

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
hu: Csak kisbetű, szám, aláhúzás (_) és kötőjel (-) használható a stílus nevében.

en: Weight for @title
hu: @title súlya
