Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Show in list
is: Birta í lista

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Close
is: Loka

en: About
is: Um
