Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Close
lv: Aizvērt

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Weight for @title
lv: Svars @title
