Responsive Theme Preview (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں
