REST Auth (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Response
ar: الجواب

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Host
ar: المستضيف

en: Roles
ar: الأدوار

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Debug
ar: تنقيح

en: Error saving user account.
ar: خطأ أثناء حفظ حساب المستخدم.

en: Data
ar: المعطيات
