REST Auth (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Response
bg: Отговор

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Host
bg: Хост

en: Roles
bg: Роли

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт
