REST Auth (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Host
bn: হোস্ট

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Debug
bn: ডিবাগ
