REST Auth (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Host
da: Værtsnavn

en: Roles
da: Roller

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Error saving user account.
da: Fejl ved opdatering af brugerkonto.
