REST Auth (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Host
eo: Gastiganto

en: Roles
eo: Roloj

en: Error saving user account.
eo: Eraro konservante uzantokonton.
