REST Auth (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Response
es: Respuesta

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Host
es: Servidor

en: Authentication
es: Autentificación

en: Debug
es: Depurar

en: Error saving user account.
es: Error al guardar la cuenta de usuario

en: Data
es: Datos
