REST Auth (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Response
eu: Erantzun

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Debug
eu: Araztu

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.

en: Data
eu: Datu
