REST Auth (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Host
gl: Anfitrión

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Debug
gl: Depuración

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.
