REST Auth (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Host
hy: Հոսթ

en: Roles
hy: Դերեր
