REST Auth (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Response
id: Jawaban

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Roles
id: Peran

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Error saving user account.
id: Gagal menyimpan keanggotaan
