REST Auth (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Response
it: Risposta

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Roles
it: Ruoli

en: Authentication
it: Autenticazione

en: Error saving user account.
it: Errore nel salvare il profilo utente.

en: Data
it: Dati
