REST Auth (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Roles
jv: Parāgā

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.
