REST Auth (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Roles
ka: როლები
