REST Auth (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Error saving user account.
km: កំហុស​ក្នុងការ​រក្សាទុក​គណនី​អ្នកប្រើ ។
